TUNUS İŞİ KAZ AYAĞI ÖRGÜ MODELİ

Kaz ayağı tunus işi örgü

Değişik ve güzel bir Tunus işi örgü modeliyle birlikteyiz hanımlar. Tunus işinden kaz ayağı örgüsünü öğrenerek sizde çok güzel bebek örgüleri yapabilirsiniz. Kaz ayağı örgü modelinden güzel lif örnekleri de yapılabilir.

Anlatımlı çalışma Canım anne kanalında yer alıyor. Kaz ayağı örgü örneğini öğrenip çok güzel modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da iki renk ip kullanılıyor. Örgüyü düz yapıyorsunuz. Tığ işi veya şişle yapılan güzel örgülerdir bunlar.

Önerdiğim bir çalışma ve öğrendikten sonra severek güzel örgüler yapacağınızı söyleyebilirim.

tunus isinden kaz ayagi orgusu
tunus-isinden-kaz-ayagi-orgusu

Kaz ayağı örgü modeli ile yapılan güzel bir çalışma. Çok güzel kışlık örgüler yapabileceğiniz çalışmayı öğrendikten sonra kaz ayağı görünümlü motiflere sahip harika örgü işleri ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı örgü modelinde zorlanacağınız bir bölüm veya kısım yok. Öğretici çalışmayı izledikten sonra modeli kavrayabilir ve harika örgü çalışmaları yapmaya başlayabilirsiniz.

Öğretici çalışmayı kısa sürede yapıp, lif modeli yada örgü kazak çalışmalarına da peşine başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgülerin arasında Tunus işinden yapılan örgüler de çokça tercih edilir.

Çeyizlik olarak yapıp kullanabilirsiniz. Yada örgü işinden Tunus örgüsüyle yapılan kaz ayağı modelinden yapılmış harika örgü motifleri ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da takıldığınız bir yer olursa yorum bırakabilirsiniz.

Tunus işi kaz ayağı modelini öğrendikten sonra sitemizdeki diğer çalışmaları da inceleyerek, değişik örgü modelleri yapmayı öğrenebilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin iyi akşamlar.

kaynak : https://www.youtube.com/user/canimannetv/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu