TÜTÜ BALERİN TUVAL ÇALIŞMASI

Evinizi güzelleştirmek aslında çok kolay. Paylaştığım çalışmayı sizde zorlanmadan hemen eviniz için veya iş yeriniz için yapmaya başlayabilirsiniz. Tuval üstüne akrilik boya çalışmalarını gün geçtikçe daha çok paylaşmaya çalışacağım.

Çocuklarınızla da birlikte yapacağınız etkinlik olan çalışmayı dekoratif süs amaçlı evinize yada iş yerinize yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde yapabileceğiniz dekoratif çalışmayı yine kolay bulunabilir malzemelerden kısa sürede yapabileceksiniz.

Tuval, kurdele, iğne iplik, sıcak silikon malzemelerini temin ettikten sonra hem anlatımlı videodan hem de tarifimden yararlanarak sizde aynı çalışmayı kendiniz için yapabilirsiniz.

Kolay tuval çizimi

Tuvali önce hangi renge isterseniz boyayarak başlıyorsunuz. Daha sonra boya kurur kurumaz, üstüne balerin şablonu veya değişik şablonları uygulayacaksınız. Kartondan kesip yapıştırabilir veya çizebilirsiniz. Etek kısımları için tül parçası veya benzeri parçalar kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Yapım aşamaları kolay olan çalışmayı çeşitli renklerden yapıp evinizde tablo olarak sergileyebilirsiniz.

tuval-tutu-balerin-ornegi
tuval-tutu-balerin-ornegi

Tuval üzerine çizeceğiniz resmi çeşitli malzemelerle süsleyerek tamamlayacağınız kolay çalışmalardır. Zorlanmayacak ve hemen kolayca yapabileceksiniz.

tuval-tutu-balerin-ornegi2

Yine altta anlatımlı videoya da yer verdik. Bu sayede bir kere izleyerek bu güzel çalışmaların nasıl ve kolay yapıldığını hemen öğrenebilirsiniz.

tuval-tutu-balerin-ornegi3

Kağıt çiçekleri kullanabilir veya kurdele ile kıvrımlı süsler yaparak tuval üzerine çizdiğiniz kız veya şablonu süsleyebilirsiniz. Yaparken takıldığınız noktalar olursa bana yazın, az da olsa deneyimimle sizlere yardımcı olayım. Evinizi güzelleştirecek çalışmalar olduğu için bir boşlukta veya pazar gününüzü bu işe ayırmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Tuvalde balerin nasıl yapılır

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu