TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN SÜS

Tuvalet kağıdı süs yapımı

Tuvalet kağıdından süs yapmak için paylaştığım açıklamalı çalışmada karton ruloları keserek daha sonra yapıştırma işlemi yapılıyor. Bu iş için malzemeleri hemen temin edebilir ve süs çalışmasını yapmaya başlayabilirsiniz.TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN SÜS

Evde boş zamanınız çoksa yapabileceğiniz bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Tuvalet kağıdı rulosuyla şekil yapmak veya süs yaparak evin duvarlarına yapıştırabilirsiniz. Hatta süs ayna bile yapabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından ayna nasıl yapılır diyenler için de önereceğim güzel bir çalışma. Tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan güzel projeleri sitemizde fazla paylaşamadık. Ama ilerleyen zamanda paylaşacağız.

Anlatımlı tuvalet kağıdı kartonundan yapılan güzel çalışmaları gördüğünüzde yapmak isteyeceksiniz. Eğer eliniz yatkınsa bu tür güzel çalışmaları kısa sürede yapabilirsiniz.

tuvalet-kagidindan-sus-yapimi

Kartondan duvar süsü yapımı ile ilgili olarak bu güzel çalışmayı özellikle TV ünitesi üstüne süs amaçlı yapmalısınız. Gördüğünüz gibi çok güzel gözüküyor ve yapacağınız şekle göre evinizi daha da güzelleştirecektir.

Tuvalet kağıdı rulosuyla süs nasıl yapılır diyorsanız? bu tür çalışmaları pinterest gibi sitelerde kolayca bulabilirsiniz. Yine altta kaynak olarak verdiğim adresten de güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından çıkan ruloları genelde atarız. Ancak atmayın onları biriktirerek maket ev bile yapabiliriz. Hatta çocuklara maket araba dahi yapabilirsiniz. Rulo kartonu ile hemen hemen her şey yapmaya müsaittir. Çünkü şekil itibariyle kolayca güzel maket çalışmalar yapabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://justimagine-ddoc.com/crafts/cool-things-made-from-toilet-paper-rolls/?pid=10689

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın