ÜÇ BOYUTLU MİDYE ŞAL ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Üçgen üç boyutlu midye şal modeli yapımı

Şal modelleri için daha önce sizlere midye örneği ile yapılmış olan bir şal örneği göstermiştim. Bugün ise size yine midye örneği ile yapılmış ama üç boyutlu olarak tasarlanmış bir şal modeli göstermek istiyorum. Üç boyutlu midye şal modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz. ÜÇ BOYUTLU MİDYE ŞAL ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için sık sık üçgen şeklinde yapılan veya etol şekilde yapılan şal modelleri göstermeye çalışıyorum. Bugün size üçgen olarak yapılan ve üzerinde tığ işinde en çok kullanılan midye örneği ile yapılmış bir şal modeli göstereceğim. Şal modellerinde midye modelinin uygulandığını daha önce görmüştüm ama bu şal modelinde yapılan midye örneği üç boyutlu bir şekilde yapılmış. Bu şekilde çok hoş bir görüntü oluşmuş.

Üç boyutlu midye şal modeli yapımı için Angora krem simli şal ipi kullanılmış. Özellikle gelinlik üzerine bu şal modelini yapmak istiyorsanız simli ipler tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım için ise daha koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Şal modeli üçgen şeklinde yapılmış. Kenar kısımlarındaki model ile birlikte midye modeli aynı anda yapılmış. Şal modelini tamamladıktan sonra kenar kısımlarına püsküller ekleyerek süsleyebilirsiniz. Püsküller ile süslendiği zaman çok şık olacaktır. Şalın büyüklüğünü kendi istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz.

Üç boyutlu midye şal modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCurfH69JEGHIKMNzSkA90Dw

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu