ÜÇ FISTIKLI ÇİÇEK MOTİFLİ ÖRGÜ ÖĞRENELİM

3 Fıstıklı çiçekli örgü örneği

Değişik fıstıklı örgü modeli olarak bu çalışmayı bulunca hemen yapacağım şal çalışması gözümün önüne geldi hanımlar. Örnek harika diyebilirim. Örgü hanem kanalında yer alan çalışmayı izledikten sonra hemen yapmalıyım dedim.

Sizlerde örgü yelek veya fıstıklı örgü şal modeli yapmayı düşünüyorsanız? durun ve bu çalışmayı izlemeden başka örnekle örgünüze başlamayın derim. Hem şık görünümü hem de zarif olması nedeniyle kesinlikle tavsiye ettiğim bir çalışma.

Fazla vaktinizi almayacak bir örgü modeli ve anlatımı sayesinde kısa sürede modeli kavrayacak ve hemen kendinize örgü yelek yapmaya başlayabileceksiniz. Benim aklımda örgü bebek tulumu modeli yapılacağı da geliyor. Bence hoş durur.

uc fistikli orgu modeli

Ben pembe renk ip kullanmayı düşündüm. Zaten anlatımda da beyaz ve kırmızı renkler tercih edilmiş. Tığ işi fıstıklı çiçek motifli örgüyü seveceksiniz. Tığ işi çalışmayı dilerseniz lif modeli olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı tığ işi örgü modellerini sitemizde zaman zaman farklı örneklerle bulup paylaşmıştık. Bu da yine arşivimize girdi. Yapımcılarının eline sağlık. Gerçekten iyi iş çıkartmışlar. Beğenirseniz veya yapmaya başladıysanız yorum bırakmayı unutmayın.

Takıldığınız bir yer olursa veya yapamadığınız yerleri yorum yazarak ifade edebilirsiniz arkadaşlar. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bu güzel örneği sizde yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Örgü yelekler, zarif görünümlü şallar yapabilirsiniz. Hatta yapıp hediye bile verebilirsiniz. O kadar güzel bir örnek ki bitince ne demek istediğimi anlayacaksınız arkadaşlar. Kolay gelsin iyi örgülü günler dilerim.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCajHzKknEXLe2_EbKK76saQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu