ÜÇ RENK ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAYI ÖĞRENELİM

Üç örgülü bileklik yapılışı

Arkadaş bilekliği veya kolay takı yapımı gibi çalışmaları sitemizde az paylaştığımı fark ettim. Bu çalışmayla artık sizde kolayca evde el yapımı takı yapmasını kolayca öğrenebileceksiniz. Anlatımlı bileklik çalışmasının aşamalarını takip ederek sizde öğrenip yapabilirsiniz arkadaşlar.ÜÇ RENK ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAYI ÖĞRENELİM

Arkadaşınız içinde 1 tane yapıp, birlikte kullanabilirsiniz ve bunun adı arkadaş bilekli modeli olur. Sizde öğrenin ve hemen yapmaya başlayın. Bunun için malzemeleri kendiniz de organize edebilirsiniz.

Malzemeleri temin ettikten sonra ilk olarak 3 renk ayrı ayrı ipi örgü yapmanız gerekiyor. Bu konuda resimli anlatımdaki gibi bir iki üç şeklinde yan yana koyup daha sonra örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü işleminden sonra baş ve sona takacağınız demir klipsleri bulamazsanız onların yerine ipleri düğüm de yapabilirsiniz. Ama görünüm olarak bu tür takı malzemelerini hobi marketlerden temin edebilirsiniz.

Onları elde ettikten sonra zincir kısmı da kolay olan el yapımı bilekliği kolayca tamamlayabilirsiniz arkadaşlar. Bu tarz bileklikler her zaman moda olmuş olup, tercih edilmektedir.

Kolay evde yapılmış takı çalışmalarını buldukça yine öğrenip sizlere de paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik sizleri bu güzel ve eğlenceli takı çalışmasının anlatımı gösterilen resimle baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yerde yorum bırakın cevaplarım.

Bir başka güzel takı çalışmasında görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Beğendiğiniz takı çalışmalarını yazın değişiklerini de bulmaya çalışayım. İyi günler güzel takılar yapmanız dileğiyle…

diy-kumihimo-bracelet
ÜÇ RENK ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAYI ÖĞRENELİM

source: https://fallfordiy.com/blog/2013/05/diy-kumihimo-bracelet.html

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu