ÜSTTEN TOPLAMALI YAZ TOPUZU SAÇ MODELİ

Yüksek topuz saç modeli

Okula giden genç kızlarınıza yada kendiniz için kullanabileceğiniz güzel bir saç modeli olup, kolayca yapabilmeniz için sizlere aşamalı anlatımını buldum. Kolayca öğrenip, hemen yapıp kullanacağınız harika bir yüksek topuz saç modeli olup, zorlanmadan yapabilirsiniz.ÜSTTEN TOPLAMALI YAZ TOPUZU SAÇ MODELİ

Adımları uygulayarak önce toplayıp, daha sonra topuz, daha sonra da toplayarak yüksek topuzlu saç modelini ortaya çıkarabiliyorsunuz. Zorlanırsanız birisinden yardım alın derim.

Hatta kuaförünüz varsa, söyleyin hemen kısa sürede size bu güzel modeli yapabilir. Resmini göstermeniz yeterli olacaktır. Artık günümüzde birçok bayan böyle yapıyor.

Sizde bu güzel modeli beğendiyseniz yapın ve dışarıya çıkın. Görün bakın herkes çok beğenecek. Görenler nasıl topladığını veya topuz saç modelini nasıl yaptığınızı öğrenmeye çalışacaklar.

Üstten topuzlu saç yapımı

ustten-toplamali-yaz-topuzu-sac-modeli

Topuz saç modeli yapılışı ile ilgili 7 adımda öğrenip yapacağınız bu güzel saç modelinin bir benzerini yine bu gün paylaşmıştım. Onu da ana sayfadan veya altta bulup incelemenizi öneriyorum hanımlar.

Okula giden kızlar veya üniversite çağındaki kızınız dahi beğeneceği güzel bir model olduğunu söylemeliyim. Yapıp hemen bir düğüne, nişana veya sünnete de gidebileceğiniz saç modelini seveceksiniz.

Hatta buluşmalarda veya davetlerde de önerdiğim bir model. Hem yapımı zor değil. Hem de hemen yapıp kullanacağınız güzel görünümlü bir model. Resimlerdeki gibi saça sahipseniz ise daha bir farklı ve değişik duracaktır. Kolay gelsin hanımlar.

source : https://jessicaautumn.com/2016/11/11/easy-and-cute-hair-tutorials/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu