V YAKALI ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI

İki şiş V yakalı erkek süveter modeli yapımı

Erkekler için yapılmış oldukça kullanışlı ve şık bir süveter modelini bugün sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ile yapılan v yakalı erkek süveter modelinin ön kısmına eklenen detaylar ile ortaya çok hoş bir görüntü çıkmış. Bu süveterin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz. V YAKALI ERKEK SÜVETER MODELİ YAPIMI

Şiş örgüsü ile yapılmış süveter modelleri için sizlere farklı örnekler göstermiştim. Detaylı yapım aşamasını verdiğim bu modelleri kısa sürede yapabilirsiniz. Bugün göstereceğim süveter modeli v yakalı olarak yapılmış. Süveterin ön kısmına iki farklı şiş örgüsü modeli eklenmiş. Videoda detaylı yapım aşaması olduğu için zorlanmadan bu modeli yapabilirsiniz. Süveterin arka kısmı ise sade olarak bırakılmış.

Şiş örgüsü erkek süveter modeli yapımı için burada Himalaya Everyday New Tweed markalı ip kullanılmış. Burada gri bir ip kullanılmış ve ipin numarası 75105. Bu rengi beğendiyseniz bu renk numarası ile alabilirlersiniz. Şiş olarak ipe uygun olarak 4 numara şiş seçilmiş.

Video içerisinde yapılan süveter modeli XL yani 54 bedene uygun olarak yapılmış. Model yapımına başlamadan önce video içerisinde süveterin ölçüleri açıklanmış. Bu detaya dikkat ederek ve video içerisinde verilen diğer detaylara dikkat ederek süveteri farklı bir beden de nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

V yakalı erkek süveter modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu