YAKADAN BAŞLANAN YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yandan düğmeli bebek yeleği yapımı

Bebekleri için hazırlık yapanlara bugün yine çok şık bir bebek yeleği modeli yapımı göstermek istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çekecek olan bu yelek modeli 1 yaş bebekler için yapılmış. Detaylı yapım aşamasını video içerisinde verdiğim bu yeleği dilerseniz daha küçük veya daha büyük yapabilirsiniz.

Bebekler için yapılabilecek örgü işlerini sık sık sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugünde sizlere çok beğendiğim bir yelek modeli göstermek istedim. Yandan düğmeli olarak yapılan bu bebek yeleği farklı renkler kullanılarak yapıldığı zaman hem kız çocukları için hem de erkek çocukları için yapılabilecek bir model.

Yandan düğmeli bebek yeleği modelinin detaylı yapım aşaması Elif Hanım tarafından video içerisinde çok güzel bir şekilde anlatılmış. Örgü modelinin yapım aşamasının tüm detayları videonun en başında belirtilmiş. Kaç sayı ile başlanacağı, kol ayrımları, kaç sıra nasıl işleneceği ve model kurulumu hakkında detaylı bilgiler verilmiş.

Videonun en başından en sonuna kadar yeleğin yapım aşaması izlediği zaman şiş örgüsü örmeye yeni başlayanlar dahi modelin kurulumunu rahatlıkla yapabilir.

Burada yapılan bebek yeleği modeli 1 yaşa uygun olarak başlanmış ve 76 ilmekle başlanmış. Videoda verilen anlatıma dikkat edince buradaki detayları dikkate alarak daha büyük bebek yelekleri yapabilirsiniz. Bu model dışında farklı örgü işlerini öğrenmek için sitemizde yer alan diğer modellere de göz atabilirsiniz.

Yakadan başlamalı yandan düğmeli bebek yeleği modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCdi6MIx6ZleNP88mPgtpyoA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Bebek
  • YAKADAN BAŞLANAN YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YAKADAN BAŞLANAN YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YAKADAN BAŞLANAN YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YAKADAN BAŞLANAN YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.