YALANCI İĞNE OYASI SEPETTE ÇİÇEK YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yalancı iğne oyası sepette çiçek yapımı

Çeyizler içerisine eklenecek olan yazmalar için sizlere farklı yazma kenarı modelleri sunmaya devam ediyorum. Bugün sizler için yalancı iğne oyası sepette çiçek yapımı modelini sunmak istiyorum.

İğne oyaları çeyizler içerisindeki en gözde el işlerinden birisidir. İğne oyasını herkes bilmez. Bu nedenle iğne oyası ile yapılan el işlerini satın alabilir ve çeyizleriniz içerisinde ekleyebilirsiniz. Mutlaka çeyiziniz içerisinde iğne oyası ile yapılmış yazma kenarı, havlu kenarı modelleri bulunsun. Çünkü çok güzel duruyorlar. Özellikle mevlit örtüleri kenarlarında iğne oyası işlemeleri çok şık ve güzel duruyor.

yalancı igne oyası sepette cicek1
Yalancı-İgne-Oyası-Sepette-Cicek

Gelelim bugünkü modelimize. Bugün sizlere sunacağım yazma kenarı modeli iğne oyası bilmeyenler için iyi bir alternatif. Yalancı iğne oyası modeli olarak hazırlanmış olan bu model yazma kenarında çok şık duruyor.

Yalancı iğne oyaları ile ilgili farklı modeller bulmanız mümkün. İnternet üzerinden iğne oyasına alternatif olarak farklı yalancı iğne oyası modelleri yer almakta. Bende sizlerle bu modelleri paylaşmaya devam edeceğim.

Yalancı iğne oyası sepette çiçek modeli benim çok beğendiğim çok hoş duran bir model. Bu model yazma kenarları dışında havlu kenarlarında özellikle mutfak havlusu kenarlarında kullanabileceğiniz bir model. Modelin yapımını öğrendikten sonra siz farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Yalancı iğne oyası modeli için aşağıda yer alan videoyu izleyerek modelin yapımını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Farklı renk ipler ile hazırlan bu model gerçekten yazma kenarında çok şık duracaktır.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=3ZrU47chTgE

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu