YAN YELPAZE GÖRÜNÜMLÜ TIĞ İŞİ HIRKA MODELİ

Anlatımlı tığ işi hırka örgüsü

Şiş örgüsü gibi gözüken ama tığ işi yapılan bu güzel hırka modelini sizde kavrayıp hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Gerçekten kullanışlı ve harika görünüme sahip hırka modelini örgü işleriniz arasına koymalısınız.YAN YELPAZE GÖRÜNÜMLÜ TIĞ İŞİ HIRKA MODELİ

Tığ işi örgü hırka modelinde kollar örülmeden de yelek modeli olarak yapılabilen bir çalışma. Şiş örgü işi hırka modellerini de anımsatan güzel bir görünüşü var. Alttaki örneği görünce sizde bana katılacaksınız.

Bahar aylarında işinizi görecek ve serin günlerde giymeyi düşüneceğiniz bir model. Tığ işi örgü hırka modelinin benzerlerini daha önce de platformumuzda yer vermiş ve anlatmıştık.

Bu modelde anlatım yabancı olduğu için size önerim sesi kısın ve öyle izleyin. Kolayca izleyerek modeli çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Görüntüsü yelpaze motifli gibi olan hırkayı dilerseniz yelek olarak da örebilirsiniz.

Anlatımlı yelek tarifinde değişik renk ip de kullanabilirsiniz. Ben yeşil renk yelek örgüsü yapmayı düşünüyorum. Sizler de gri veya güzel renkler tercih ederek bu güzel anlatımlı çalışmayı öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işlerini seviyorsanız? bu güzel ve kolay örgü yelek işini sizde kavrayıp hemen yapabilirsiniz hanımlar. Benzer işleri altta göreceksiniz. Onlar da ilginizi çekecektir ve görmedikleriniz olabilir. Bu yüzden incelemeden geçmeyin.

YAN YELPAZE GÖRÜNÜMLÜ TIĞ İŞİ HIRKA MODELİ
YAN YELPAZE GÖRÜNÜMLÜ TIĞ İŞİ HIRKA MODELİ

Tığ işiyle yapılan hırka modelinin yapımında takıldığınız yer olursa yorum yazmaktan çekinmeyin hanımlar. Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Kolay gelsin iyi örgüler hanımlar.

Tığ İşi Hırka Yapılışı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu