YAPRAK GRUBU BAHÇE ÖRGÜ MODELİ

İlk kez göreceğiniz bir örgü modeli olduğunu söyleyebilirim. Yaprak grubu bahçe örgü modeli olarak adlandırdığım bu güzel örgü tarifini evde yapmaya başladım bile… sizlerde örgü modelleri koleksiyonunuza yenilerini eklemek istiyorsanız? bu güzel yaprak örgüler serisine ait yapraklı saklı bahçe örgü modelini öğrenip yapabilirsiniz.YAPRAK GRUBU BAHÇE ÖRGÜ MODELİ

Oldukça çok ajur desenli yaprak motifli örgü modellerini genelde yazlık yapılan bluz, yelek yada benzeri örgü işlerinizde tercih edebilirsiniz. Örgü yün ipiyle battaniye ve örgüden hırkalar yapabileceğiniz gibi birbirinden güzel şal örnekleri de yapabileceğinizi söylemek isterim.

Anlatımın videosunda Sevgi hanımın detaylıca bahsettiği yaprak grubuna ait örgü modelinde 2,5 numara şiş ile orta kalınlıkta olan ip yada 10 ve katları üzerine kurulmaktadır. Bu güzel örnek yapraklı örgü yelekleri modellerini de andırıyor. Hatta yapacağınız örgü bayan yelek modeli için çok uygun olacağını düşünüyorum.

Değişik örgü modelleri arayışımın sürdüğü şu günlerde karşılaştığım bu güzel yaprak desenli örgü modelini sizlere de tavsiye etmek istedim. Örnek resim ve yine altta Sevgi hanımdan dinleyeceğimiz örgü örneğini sizlerde öğrenip mutlaka yapmalısınız. Benzer örgüleri mutlaka görmüşsünüzdür. Ancak yapraklı örgü modelleri benim en çok sevdiğim örgü türleri arasında yer alıyor. Öğrenip evimde yaptıktan sonra resimlerini buradan sizlere yayınlayacağım.

Yaprak bahçeli örgü modelinin tam tarifini izleyeceğiniz öğretici videodan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Sevgi hanıma hazırladığı bu güzel detaylı anlatımdan ötürü de huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.

yaprak-grubu-bahce-orgu-modeli
yaprak-grubu-bahce-orgu-modeli

Yapraklı bahçe örgü modeli yapımı detaylı anlatım

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu