YAPRAK KROKODİL ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Krokodil yaprak motifli örgü

Krokodil örgülerinde her zaman güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bilmiyorsanız öğrenmeniz ve güzel bir çiçekli yapraklı krokodil örgü örneğinin tarifini sizlere sunmak istiyorum. Anne işleri kanalında yer alan bu güzel ve şık görünümlü örgüyü kolayca öğreneceksiniz hanımlar.

Yapılışıyla ilgili olarak tek renk veya değişik renklerde yapacağınız bu çalışmayı dilerseniz lif modeli olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Yapacağınız krokodil yaprak örgü örneğini yorgan üzerine süs veya battaniye süs olarak da kullanabilirsiniz hanımlar.

Zor bir tarafı yok. Anlatan hanım çok güzel tane tane ifade ediyor. İzledikten sonra sizde hemen başlamayı düşüneceksiniz. Tahmini yarım günde bitirebileceğiniz güzel bir çalışma. Bunu yapıp birleştirme usulü ile harika battaniyeler veya örtüler yapılabilir diye düşünüyorum.

krokodil yaprak motif
krokodil-yaprak-motif

Parça parça yaparak birleştirebilir ve çok güzel paspas modelleri de yapılabilir. Zaten krokodil motifli çalışmanın 3 anlatımı var. Videoları sırasıyla izleyip öğrendikten sonra kolları sıvayacak ve hemen yapmayı düşüneceksiniz.

Anlatımlı krokodil yaprak motifli çiçek örneğini seveceksiniz hanımlar. Benim beğendiğim ve ilk fırsatta bebek battaniyesi olarak yapmayı düşündüğüm bir çalışma.

Bu tür işler yaparak satabilir ve para dahi kazanabilirsiniz hanımlar. Beğeneceğiniz renklerde yapılabilir. Krokodil örnekli örgüleri sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Nasıl yapıldıklarını kolayca kavrayıp, hemen yapmaya başlayarak kısa sürede tamamlayabilirsiniz hanımlar. Güzel örgülerde buluşmak dileğiyle.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu