YARIM AY FASULYE ŞEKLİNDE ÖRGÜ MODELİ

Yeşil fasulye örgü modeli

Yeni örgülerinizde deneyeceğiniz güzel bir örgü örneğiyle birlikteyiz hanımlar. Arzu hanımın kanalında yer alan ve daha birçok güzel modeli bulunan bu güzel örneğin yapımını video olarak Türkçe anlatım şeklinde altta yer verdik.

Öğrendikten sonra çok güzel örgü süveter modeli yapabilirsiniz. Yada benim gibi sizde görür görmez çok güzel bir yelek modeli yapılacağını mı düşündünüz? evet ben öyle düşündüm ve örgüye başlayacağım zaman bu güzel örneği işleyeceğim.

Yapılışı zor gibi gözüküyor. Şiş işi bu güzel çalışmayı Arzu hanımın anlatımından yararlanarak kısa sürede kavrayabilir ve hemen yapımına girişebilirsiniz hanımlar. Yapımı zor değil aslında…

yarim ay orgu ornegi
yarim-ay-orgu-ornegi

Fasulye örgü modeli olarak da isimlendirdim. Ancak ARzu hanım yarım ay örgü modeli demiş. Öyle de diyebiliriz. Benim hoşuma gitti. Yeşil ip kullanılırsa ki anlatımda öyle yapılmış. Fasulye motifli örgü modelini andırıyor.

Ama siz değişik renklerde yapabilirsiniz. Sarı rengin de güzel gideceğini düşünüyorum hanımlar. İki renk kullanılarak yapılan bu örgüyü siz dilerseniz tek renkte yapıp bitirebilirsiniz.

Yarım ay örgü modeli

Anlatım Türkçe olup, videoyu sonuna kadar izlerseniz Arzu hanımın bu muhteşem anlatımını kısa sürede öğrenebilir ve sizde örgü yelek modeli yapmada bu örneği kullanmayı düşünebilirsiniz.

Benim ilk işim yeşil örgü yeleği yapacağım zaman bu motifli örneği kullanmak. Bakalım nasıl duracak ve giydiğimde üzerimde nasıl gözükecek. Hep birlikte göreceğiz. Sizlerde yarım ay örgü modelini öğrenebilir ve değişik örgüler yaparken bu motifli çalışmayı kullanmayı düşünebilirsiniz hanımlar. Bence deneyin.

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu