YARIM YILDIZ MODELLİ BABET YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yarım yıldız modelli babet patik yapımı

Sizlere bugün güzel bir babet patik modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu babet patik modeli basit tığ işi teknikleri ile yapılan bir model. Kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz bir el işi diyebilirim.

Sizlere göstereceğim babet patik modeli her yaştan bayanın rahatlıkla kullanabileceği bir model. Hem kız çocukları için hem de kendiniz için bu patiği yapabilirsiniz.

Burada yarım yıldız modelli babet patik yapımı için beyaz ve mor tonlarında bir ip kullanılmış. Taban kısmı için mor renk tercih edilirken diğer kısımlarda beyaz kullanılmış. Sizde bu şekilde iki farklı renk ile yapabilirsiniz.

Burada model yapılırken önce patiğin tabanı yapılmış. Siz tığ ile bildiğiniz ve her zaman uyguladığınız bir patik tabanı yapabilirsiniz. Ben sizlere yine bu patik tabanın nasıl yapıldığını video olarak sunacağım. Buradan da tığ ile patik tabanın nasıl yapıldığını öğrenerek bu patiği yapmaya başlayabilirsiniz.

Yıldız modelli babet için taban kısmı yapıldıktan sonra patiğin yapılışına geçilmiş. Burada 5 numara bir tığ kullanılmış. Burada Nako pırlanta patik ipi kullanılmış. Siz istediğiniz bir patik ipi kullanabilirsiniz.

Patiğin yapım detayları için aşağıda sizlere verdiğim videoları izlerseniz kısa sürede modelin yapımını öğrenebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken detaylar var. Videoda çok güzel bir anlatım yapıldığı için zorlanmadan bu detayları öğrenebilirsiniz.

Yarım yıldız modelli babet yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

Patik tabanı yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCsuaf6BIdhx39bpgko0W27g

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YARIM YILDIZ MODELLİ BABET YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YARIM YILDIZ MODELLİ BABET YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YARIM YILDIZ MODELLİ BABET YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.