YAZLIK TUNİK TIĞ İŞİ ÖRGÜ MODELLERİ

Yazın gelmesiyle hanımların en çok tercih ettiği güzel tunik modellerini derledim. Şık yazlık kıyafet modellerini birçok yerde görüyorum. Biz örgü yapmayı sevdiğimiz için genelde gördüğümüz bir kıyafeti acaba yapabilir miyim? diye düşünmeden edemeyiz.YAZLIK TUNİK TIĞ İŞİ ÖRGÜ MODELLERİ

Yazlık örgü örnekleri örmek ve arayış içinde olanlara fikir vermesi amacıyla altta yazlık tığı işi tunik örgüleri toparladım. Hepsi şık ve harika modeller olup, ince kalıp, delikli örgü modelleri ve daha birçoğu altta bulunuyor.

Örgü tunik yapımıyla ilgili çalışmaları sizin için araştırıyorum. Bulunca güzel bir şekilde derleyip sizlere sunacağım. Gerçi kış ayına geçtik, yazın bitimiyle bu modelleri belki umursamayabilirsiniz. Ancak yaz ayında bu içeriğimize ulaştıysanız işinizi görecektir.

Yazın kıyafet üzerine giyilebilecek olan modellerin dışında yine örgü tekniklerini de altta benzer yazılar bölümünde görebilirsiniz. Ulaşıp, yararlanabilir ve öğrenerek sizde kendinizi geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri örgü tunik yazlık modellerle baş başa bırakacağım. Umarım beğendiğiniz modeller çıkar.

Özellikle gri şal şeklinde olanı benim çok hoşuma gitti. Örgüsünü arıyorum. Bulunca öğrenip yapacağım. Sizlerde bu güzel ve keyifli çalışmalardan yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu