YENİ AJURLU TOMURCUK ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Türkçe anlatımlı ajurlu tomurcuk örgüsü

Çok değişik bir örgü örneğiyle birlikteyiz. Bu modeli ben örgü hırka modeli için düşünüyorum. Anne işleri kanalında gördüğüm bu müthiş örgü örneğini kolayca sizde öğrenip yapabilirsiniz arkadaşlar.YENİ AJURLU TOMURCUK ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Hatta örgüye yeni başlamış arkadaşlarıma da önerdiğim bir çalışma. Anlatımı olan çalışmayı öğrendikten sonra şiş işi yelek modelleri yapabilirsiniz arkadaşlar. Sarı renk örgü bebek hırkası veya yeleği yapabilirsiniz.

Anlatımlı tomurcuk örgü modelinde poturcuk görünümlü harika atkı modeli de yapabiliriz. Yapılışında takıldığınız bir yer olursa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin. Seve seve yardımcı olurum.

Küçük tomurcuklar örneği

Değişik örgü örnekleri arasında bence yerini alacak müthiş örgü modellerinden birisidir. Anlatımlı olan küçük tomurcuklar örneğiyle şiş işi örgülerinizde kullanabilir ve güzel örgü modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı örgülerin başında gelen bu tür güzel örnekleri buldukça yine öğrenip sizlere de aktaracağım arkadaşlar. Hem güzel örgü modelleri hem de anlatımlı çalışmaları altta da bulabilirsiniz. Onları da inceleyin çok güzeller.

Ajurlu minik tomurcuk örgü modelinde kısım kısım gözükmesi nedeniyle bir arkadaşım lif modeli de yapabiliriz demişti. Sanırım güzel örgü lif modeli yapımında da bu örneği kullanabiliriz.

Görünümü hem çeyizlik lif modeli gibi duruyor. Hem de örgü bebek kazak modeli de yapılabilir. Tığ işi işlerinizde de bu örneği mutlaka deneyin derim. Anlatan arkadaşımız gerçekten iyi iş çıkartmış. Eline emeğine sağlık. İyi örgüler hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu