YENİ ÇİLEK MOTİFLİ TIĞ İŞİ BOLERO ÖRGÜ MODELİ

Tığ işi çilek desenli bolero örneği

Çok güzel bir çocuk örgü bolero çalışmasını beğeneceksiniz arkadaşlar. Ben ilk görüşte aşık oldum diyebilirim. Renk olarak yeşil veya turuncu renklerin de hoş duracağı müthiş bir kız bebek bolero örneği olduğunu söyleyebilirim.

Bu güzel çalışmayı yaparken bir takım malzemelere ihtiyacınız olacak. Bunlar ise sırasıyla şöyle ; 3 tane örgü ipi gidiyor bu çalışma için. Daha sonra 7 numara örgü tığına ihtiyacınız olacak. Bu malzemeleri kolayca temin edebilirsiniz. Tığ işi çilekli bolero modeli yapmaya başlayalım.

Daha sonra örgüye başladığınızda 60 zincir çekeceksiniz. Boyun kısmından başlayarak öreceğiniz bolero örgü modelinde çektiğiniz zincirlerin üstüne kutucuk yapacaksınız ve işleyerek devam edeceksiniz.

Tarifini aldığım yerde anlatan kişiye de teşekkürler. İsim yoktu bende yine de teşekkür etmek istiyorum. Örgüye devam edelim. Sonraki işlem ise her sıra için artırarak çilek modelini öreceksiniz.

Bolero çocuklar için ve büyüğünü de yapabilirsiniz. Daha fazla ip gidecektir. Yada bence kız bebekler için şimdilik yapmayı düşünebilirsiniz. Bu çalışma da çilek motifleri kısımlarını dilerseniz değişik renkle de yapabilirsiniz.

Örgü bolero çocuk örneklerini araştırıyorum. Daha güzellerini ve değişik olanlarını buldukça öğrenip paylaşmaya devam edeceğim. Altta çalışmanın tamamlanmış bir hali var. Resim alıntı olup, çeken kişiye de teşekkürlerimizi sunarız.

Farklı örgü bolero takımı yapımı için araştırmalarımız sürüyor. Şimdilik bu güzel çalışma ile buluştuk. Daha sonra daha güzel ve değişik çalışmalarda görüşmek dileğiyle. Farklı çalışmalar yaptığınızı düşünüyorsanız? bize gönderebilirsiniz. Kolay gelsin.

Çilek Modelli Tığ İşi Örgü Bolero Örneği
YENİ ÇİLEK MOTİFLİ TIĞ İŞİ BOLERO ÖRGÜ MODELİ

Tığ işi güzel yelek örnekleri veya bolero çalışmaları yapıyorsanız bizimle iletişime geçin. Kolay gelsin.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu