YENİ DOĞAN BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIM

Şiş örgüsü ile yapılan modelli yeni doğan bebek yeleği yapımı

Bebekleri için hazırlık yapan annelere bugün çok güzel bir yeni doğan bebek yeleği modeli göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile verdiğim bu yeleğin yapılışı baştan sona kadar bütün detayları ile açıklanmış. YENİ DOĞAN

Bebekler için yapılmış olan yelek modellerini sizlerle sık sık paylaşıyorum. Paylaştığım modeller arasında şiş örgüsü ile yapılmış modellerin yanı sıra tığ ile yapılmış olan modellerde yer almakta. Bugün göstereceğim model ise şiş örgüsü bebek yeleği modeli olacak.

Burada göstereceğim yelek modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere göre bir model. İstediğiniz renkte ipi kullanarak bu yeleği yapabilirsiniz. Buradaki örnek model için açık mavi bir renk kullanılmış ve yelek çok şık olmuş.

Bebek yelek modeli tam yeni doğan bebeklerin büyüklüklerine uygun olduğu için herkes yeni doğan bebeği için bu yeleği yapabilir. Bazı yelek modellerinde büyük bebekler için anlatım yapılmakta. Şiş örgüsünü yeni yapanlarda ölçü ayarlamakta zorlandığı için diledikleri büyüklükte yelek yapamamakta. Bu yelek ise yeni doğan bebeğe uygun büyüklükte yapılmış. Vereceğim videolu anlatımı takip ederseniz sorun yaşamadan bu yeleği yapabilirsiniz.

Burada yapılan yelek modelinin her iki yan tarafından düğmeler yapılmış. Yeleğin ön kısmında çok güzel bir süsleme yapılmış. Yalancı saç örgüsü modeli koyulmuş buraya. Bu şekilde çok güzel bir yelek modeli ortaya çıkmış.

Yeni doğan bebek yeleği yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCPJ5Y7or7feW7u2eXAvZTQA

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın