YENİ FISTIKLI KROKODİL YELEK MODELİ

Fıstık motifli krokodil yelek

Fıstıklı krokodil yelek çalışmasında yine Anne işleri kanalından yardım aldık. Çok güzel bir anlatım sunmuşlar hanımlar. Sizde öğrenerek çok kısa sürede fıstık motifli yelek örneği yapabilirsiniz.YENİ FISTIKLI KROKODİL YELEK MODELİ

Yapılışı zor değil anlatımdan yararlanıp, modeli kavradıktan sonra yelek veya şal yapımında bu motifli örneği kullanabilirsiniz hanımlar.

Birkaç gün önce de yine krokodil şal örneğini paylaştığımızı hatırlıyorum. Yeşil renkte hemen altta karşınıza çıkacak ona da bakabilirsiniz. Aynı yolla yapılıyor.

fistikli krokodil yelek modeli

Fıstıklı krokodil tığ işi şal veya yelek yapımında kullanacağınız bu güzel çalışmayı sevebilirsiniz. Anlatım hem sade hem de hemen öğreneceğiniz ayarda olup, videoyu izledikten sonra sizde yapmaya başlayabilirsiniz.

Örgüye yeni başlayanlara da paylaştığım bu çalışmayı mail ile gönderiyorum. Yeni örgüye başlayan hanımları sitemize abone olmaları konusunda önerim var. Çünkü yeni örgüye başlayan hanımlar her şeyi hemen öğrenmek istiyorlar.

Bu yüzden bu tür güzel çalışmalar tam onlara göre. Hem kolay hem de hemen yapabilecekleri düzeyde olup, mutlaka tavsiye ettiğimi açıklamak isterim. Krokodil şal yapımı çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da mutlaka inceleyin derim.

Anlatımlı çalışma için bir kez daha Anne işleri kanalına teşekkür ediyoruz. Kendileri bu konuda uzman sayılır. Her modeli kolayca bulabileceğinizi de belirtmek isterim hanımlar. Kolay gelsin iyi örgülü günler.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın