YENİ İĞNE OYASI YAZMA ÖRNEKLERİ

En güzel iğne oyası modelleri

Çeyizlik olarak yapmayı düşündüğünüz model veya örnek varsa mutlaka alttaki çeşitler arasında yer alıyordur. Yakın zamanda iğne oyası örneği yapmaya başlayacaksanız bile fikir edinmeniz amacıyla da olsa göz atmanızı isterim.YENİ İĞNE OYASI YAZMA ÖRNEKLERİ

Gerçekten emek verilerek yapılmış bu güzel modelleri netten sizler için derledim. İğne oyası yazma örneklerini ben çok seviyorum ve yapılışına hayranım. Öyle göründükleri gibi kolay değiller.

Örnekleri inceleyerek model çıkarabilir ve sizde bu işlere aşina iseniz yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne oyası yazma modelleri

İğne oyası yapmayı sevenlerin keyif alarak inceleyecekleri çalışmaları yapamayanların maalesef iç çekerek bakacağını biliyorum. Videolu anlatım şeklinde sitemizde iğne oyası çalışmalarını bulabilirsiniz. Sizde bu tür güzel iğne oyası çalışmaları yapıyorsanız bize ister tarifli, isterseniz de bitmiş hallerinin video yada resimli örneklerini atarsanız, sizin bilgilerinizle burada paylaşırız.

Sosyal medya adresimiz üzerinden de isterseniz satıyorsanız veya siparişle çalışıyorsanız, yardımcı olabiliriz. Üstteki örnekleri yapanların ellerine emeklerine sağlık. Gerçekten güzel işçilik çıkartmışlar. El emeği göz nuru oldukları için fiyat olarak rakam vermek zor olabiliyor. Yapanlara da hak vermek lazım. Uğraşlı işlerin başında iğne oyası gelir. Bilen bilir. Bilmeyen ise yapılışını öğrenmekte zorlanır. Kendimden biliyorum, gerçekten iğne oyası çalışmaları yapmak güç ister.

Ancak günümüzde videolu anlatımlar sağolsun, nasıl yapıldığını ve hangi aşamaları yerine getirmemiz gerektiğini adım adım anlatıyorlar. Yine de buna rağmen yapamayacağımı biliyorum. Çünkü iğne oyasına hiç başlamadım. Ama yapanlar için bu güzel paylaşımı derlemek istedim. Umarım beğendiğiniz modeller veya örnekler vardır.

kaynak : https://tr.pinterest.com/

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu