YENİ ÖRGÜ ELDİVEN LİF MODELLERİ

Evlerde banyoların en önemli aksesuarlarından olan lif örneklerinin bir de şekilli olanları var. Artık sade kare lif modeli, yuvarlak lif örneği eskisi gibi fazla tercih edilmiyor. Bir şey alırken de aynı eşyanın farklı resim motiflisi veya değişik örneklisi olunca hemen ona yöneliyoruz.YENİ ÖRGÜ ELDİVEN LİF MODELLERİ

Bu bakımdan banyo liflerinde de eldiven şeklinde lif örnekleri de bu aralar daha çok tercih ediliyor. Evde lif yapımıyla uğraşıyorsanız da size fikir verecek olan bu güzel örnekleri çok seveceksiniz. İlerleyen günlerde lif örneğinin yapılışıyla ilgili anlatımlara da sitemizde yer vereceğiz.

Altta sıraladığımız en güzel eldiven biçiminde lif modelleri yer alıyor. Aralarından daha önce yaptıklarınız olabilir. Yada yapacağınız zaman fikir alabilirsiniz. Ben daha önce düz kare lif modeli yapmıştım. Yuvarlak lif örneği yapmaya başlayacaktım ki, bu şekilli olanlar artık moda oldu. Hatta bir arkadaşım balık şeklinde lif yapmıştı ve çok beğenmiştik.

Bir türlü sattıramadım. Satsaydı ilk alıcısı ben idim. Örgü ören bayanların örgüye başlarken ilk olarak ördükleri şey lif olur. Çünkü hem kolay, hem de kullanışlı ev gereci olduğu için her evde bayanların önceliği liftir.

Çeşit çeşit güzel lif modelleri örülmekte ve her gördüğüm lif aynı gözükse de yine de nasıl yapıldığını merak etmişimdir. Kullanım açısından kolay olan ve ele yatkın olanlar daha çok rağbet görmektedir. Bir de evinizde mutlaka misafir lifleri olsun. Çünkü hiç ummadık zamanda bir akrabanız da gelse kendi kullandığınız lifi vermek istemeyebilirsiniz. Yada kendisi kullanmak istemeyebilir.

Bu yüzden eldiven lif modeli veya misafir için lif örnekleri yapıp evinizde tutmanızı tavsiye edeceğim. Altta ki örneklerle baş başasınız. Beğendiklerinizi yoruma eklerseniz üzerinde tartışabiliriz. İyi günler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu