YENİ ÖRGÜLER

örgü örnekleri

En güzel örgü modellerine ulaşacağınız nurdanca.com sitesinde aynı zamanda nasıl yapıldıkları ve anlatımları da yer alıyor. İsterseniz resimli anlatımlardan yararlanıyorsunuz. İsterseniz da anlatımlı videolarını eğitim misali izleyerek kolayca örgü örneklerinin nasıl yapıldığını öğrenebiliyorsunuz. Örgü örnekleri sitesi nurdanca.com ile sizde tanışarak siteyi gezebilir ve yeni örgü modelleri ile nasıl yapıldıklarını kolayca öğrenebilirsiniz.

Örgü anlatımları ve tığ işi, el işi, lif modelleri ile birlikte çeşitli örgü işlerine ulaşacağınız www.nurdanca.com sitesinde üyelik şartı yok. Ödeme yok. Ücretsiz tüm bilgilere hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz yorumlarınızla sitede kendinize bir yer edinebiliyorsunuz. Örgü modelleri ve nasıl yapıldıklarını kolayca öğrenebileceğiniz bir site.

örgü modelleri

Örgü sitesi nurdanca.com platformunda anlatımlı el işi çalışmaları ve en güzel çeyizlik lif modelleri de yer alıyor. Anlatımlı lif örneklerini öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı lifleri kolayca öğrenip, kısa sürede kızınıza yada oğlunuza çeyizlik için hazırlayabilir ve öğrenip, satarak para da kazanabilirsiniz. Değişik örgü anlatımlarının bulunduğu nurdanca.com sitesinde birbirinden güzel anlatımlar ve yeni örgüler yer alıyor.

Örgü modelleri ve nasıl yapıldıkları anlatımlı bir şekilde sunulan siteye sizde katılarak en güzel örgüleri kolayca takip edip öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz. Tığ işi çalışmalar ve yazma oyası, yemen işleri, tunus işi örgüler bulunuyor. Bebek battaniye yapımı, bebek örgüleri, anlatımlı örgü işleri ve daha birçok güzel çalışmalara ulaşacağınız hızlı bir site.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu