YENİ ÖRÜMCEK AĞI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Örümcek ağı örgü modeli

Örümcek ağı örgüleri hem güzel şal modeline dönüştürülüyor. Hem de örgü şal modellerinde bu örneklere benzer birçok modelin kullanıldığını görebilirsiniz hanımlar.YENİ ÖRÜMCEK AĞI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Öğrenerek sizde çok güzel örümcek örgü şal modelleri yapabilir ve kendinize veya sevdiğiniz birisine yazlık yada kışlık şallar yapabilirsiniz. Örgü şal örneklerini daha önce de anlatımlı olarak paylaşmıştık.

Örgütube kanalında yer alan bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek hemen modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Zor bir tarafı bulunmuyor. Kolayca yapabilir ve örgü şal modelini kendiniz için yada satış amaçlı da yapabilirsiniz.

Değişik renkler kullanıldığında bu güzel örümcek ağı örgü şal modelinin güzel duracağını düşünüyorum. Yazlık şal modeli yapmak isteyen hanımlara da tavsiye ettiğim bir çalışma.

orumcek-agi-orgusu

Örümcek ağı örgü örneğini şal yerine koltuk örtü modeli olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı örgü örümcek şal örneğini koltuk örtüsü veya masa örtüsü olarak da yapıp kullanabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı örgü şal örneği çalışması hem güzel hem de yapımı kolay olup, kısa sürede yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Tahmini 1 gün süreyle bitirebileceğiniz bir çalışma.

Takıldığınız bir yer olursa kanalın videosuna yorum bırakabilir veya bu yazımızın altına yorum bırakabilirsiniz. Anlatımlı örgü şal örneğini siyah renkle simli iple yaptığınızda da güzel duracaktır. Kesinlikle öneririm. Güzel bir çalışma ve yaparak sevdiğiniz birisine hediye edebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu