YENİ PONPON BEBEK PATİK MODELİ

Ponponlu bebek patiği yapımı

Bebek için patik yapmaya hazırsanız? bu güzel çalışmayı öğrenmeye ve yapmaya başlayalım hanımlar. Çok güzel ve şık bebek patikleri yapmak aslında kolay. İlk kez örgüye başlayan birisi dahi patik yapımını hemen öğrenebilir.YENİ PONPON BEBEK PATİK MODELİ

Ponponlu bebek patiği yapılışında ise zorlanacak kısımlar yok. Pratik yazar kanalında yer alan bu müthiş çalışmayı sizde beğenecek ve hemen öğrenip yapmak isteyeceksiniz diyebilirim. Yapılışı zor değil ve keyifli.

Ponponlu patik nasıl yapılır

Örgü patiği ortaya çıkarttıktan sonra ip ve ponponu sonradan da ekleyebilirsiniz. Bebek patiğinde ölçüyü bebeğin ayağına göre alabilir veya ezbere yapabilirsiniz. Daha önce örgü işi yapanlar zaten göz kararı hemen ölçüyü konduracaktır.

Örgü bebek patik modeli yapımında tek renk kullanıyorsunuz. Dilerseniz sisleme amaçlı tabanı farklı veya yanları farklı şekilde de değişik renkli iple de örebilirsiniz. Tığ işi bebek patik modeli veya şiş işi de yapılan güzel bir örnek.

Şiş işi ponponlu patik modeli olarak adlandırılan bu güzel çalışmayı seveceksiniz. Anlatımını izleyeceğiniz videolu anlatım sonrası modeli kavrayıp, hemen işe koyulacağınızı söyleyebilirim. Tahminen 1 günde bu patiği örebilirsiniz.

Örgü patik işinde sitemizde benzer örnekler ve anlatımlı çalışmaları daha önce de paylaşmıştık arkadaşlar. Aralarında seveceğiniz ve hemen yapmak isteyeceğiniz örnekler de olacaktır. Kolay gelsin.

Örgü ponponlu patik örneği

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCqPyB0-CBPGJxvmjO8DwzOA

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu