YENİ SAÇ ÖRGÜLÜ LASTİK ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI

Saç örgüsü lastik modeli örneğini arıyordum ve sonunda buldum. Beğeneceğiniz esnek bir örnek olup, bu örnek ile örgü kazak, süveter, yelek, hırka ve bere gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Lastik modeli olarak kullanarak yapacağınız ve sıraladığım çalışmaların hepsini altta yer alan örgü deseninden yararlanarak yapabilirsiniz.

Anlatımlı Türkçe videosu da bulunan çalışmada saç örgüsü lastik modeli 5 ve katları şeklinde yapılıyor. İlk sıra 2 ter 3 düz olacak şekilde örgü modeli tekrarlanarak tamamlanıyor. Anlatım sahibi Şerife hanımın paylaştığı lastik saç örgüsü şiş modeli ile sizde kolayca ve detaylı bir şekilde tariften yararlanarak bu modelin yapımını öğrenebileceksiniz.

Ayrıca bu güzel model için farklı ipler kullanabilirsiniz. Altta yer alan örgü modeline en yakın Çanakkale örgü modeli örgü lastik örneğine çok benziyor. Birçok bayanın sevdiği bu güzel modele benzeyen bir başka örnek ise arı kovanı örgü örneğidir. Aynı örnekte lastik örgüsü de kullanılıyor.

Kış ayının gelmesiyle birçok ev hanımı evine çekilmiş ve artık tek dertleri örgü olur. Çünkü bu soğuklarda dışarı gitmek yerine oturup, yeni örgüler değişik el işleri yaparak zamanlarını geçirirler. Genelde ben öyle yapıyorum. Bu çalışmayı öneriyorum çünkü bere yapmak üzere iseniz örneği kullanarak desenleriyle güzel bereler ortaya çıkarabileceğinizi söyleyebilirim. Örgü atkı yapımında da kullanarak çocuklarınıza şık atkılar ortaya çıkarabilirsiniz.

yeni-sac-orgulu-lastik-orgu-ornegi-yapilisi
yeni-sac-orgulu-lastik-orgu-ornegi-yapilisi

yeni-sac-orgulu-lastik-orgu-ornegi-yapimi

Yeni saç örgüsü lastik modeli yapımı

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu