YENİ ŞİŞ ÖRGÜSÜ ŞAL MODELİ YAPILIŞI

Şiş işi örgü şal örneği

Şiş işi güzel örgü şal modelleri yaparak kullanabilir ve yazın serin havada keyifle kullanabilirsiniz. Şiş işinden yapılan şal örgülerini yaparak keyifle kullanabilirsiniz. Şişten yapılan örgü şalları daha önce de anlatımlı ve resimli örneklere sahip şekilde paylaşmıştık. Onlar da hemen altta benzer yazılar bölümünden karşınıza çıkacaktır.YENİ ŞİŞ ÖRGÜSÜ ŞAL MODELİ YAPILIŞI

Bu çalışma da yine üçgen biçiminde örgü şalın kenarları ise şiş yada tığla da örülebiliyor. Anlatım kolay tarif edilmiş ve hemen yapabileceğiniz tarzda. Biraz fazla ip harcatan bir şal modeli.

Üçgen şal modeli yaparak keyifle kullanabilir ve sevdiklerinize de yaparak onları sevindirebilirsiniz. Bahar aylarında tercih edeceğiniz güzel bir çalışma olup, tığla örülebilecek gibi şişle de harika örgü şallar yapabileceğinizi söylemek isterim.

Adını virüs şal örneği olarak da belki rastlayabilirsiniz. Değişik ve güzel bir şal modeli olan çalışmayı kısa sürede yapıp bitirebilirsiniz. Anlatımlı şal modelleri şiş işi ve tığ işi yapılmakta. Keyifle öğrenip yapabilirsiniz.

Hatta fazlaca yapıp değişik renklerde yaptığınız şal örneklerini satarak para da kazanabilirsiniz. Örnekleri bolca bulup paylaşacağım. Şal yapılışıyla ilgili güzel çalışmaları buldukça sitemizden sunacağım. Kolay gelsin.

Şal örgü örneği yapılışı

Anlatımlı videoyu izledikten sonra bittiğinde nasıl gözükeceğini alttaki örneğe bakarak inceleyebilirsiniz. Ben sarı renk şiş işi şal modeli yapmayı düşünüyorum. Örgü şal örgü modeli değişik şekilde buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

Türkçe Videolu Şişle Örülen Virüs Şal Yapılışı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu