YENİ TASARIM YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI

Çeyizlik yıldız lif modeli yapımı

Yeni tasarlanmış lif modelleri için sizlere farklı örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere yıldız lif modeli yapımı göstermek istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çeken bu lif modelli çeyizler içerisinde dikkatleri çekecek olan bir tasarım. YENİ TASARIM YILDIZ LİF MODELİ YAPIMI

Lif modelleri için bugün size yeni tasarlanmış birörnek göstereceğim. Çeyizleri için hazırlık yapan ve klasik lif modelleri yerine farklı modelleri arayanlar veya lif modeli yapıp satanlar bu yeni örneği lifleri arasına ekleyebilirler. Sizlere sık sık yeni lif modelleri göstermeye çalışıyorum. Bu lif modellerinin örneklerini inceleyerek oldukça şık ve görenlerin dikkatini çekecek bir çeyiz hazırlayabilirsiniz.

Çeyizlik yıldız lif modeli yapımı için burada beyaz ve yeşil lif ipi lifin taban kısmının yapımında kullanılmış. Orta kısımda ise gül yapımı için pembe renk kullanılmış. Burada gül için dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz.

Lif modeli yapımında sadece fıstıklar ile yapılan bir taban oluşturulmuş. Hazırlanan tabanın kenar kısımları yıldız şeklinde olması için azaltma yapılarak dilimler tamamlanmış. Lif üzerine yeşil ip ile yine fıstıklardan yapraklar yapılmış. Lifin kenar kısımları ise yeşil lif ipi ile işlenmiş. Bu kısmı dilerseniz gül yapmak için kullandığınız renk ile de ölebilirsiniz. Lif tabanı bu şekilde tamamlandıktan sonra ise Orta kısımdaki gül yapılmış. Bu gül tırabzanlar ile yapılmış. Videoya dikkat ederseniz sizde buradaki gibi kat katlı güzel bir lif yapabilirsiniz. Hazırlanan gül taban üzerine dikilip lif modeli tamamlanmış.

Yıldız lif modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCarg-SOYC2QWaU2EpqErXqg

SEN KAÇ PUAN VERİRDİN?
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın