YENİ YALANCI SELANİK ÖRGÜSÜ TARİFİ

Yalancı selanik örgü örneği

Şiş işi güzel bir çalışmanın hem örnek resimlerini hem de anlatımlı videosunu sizlere sunmak istiyorum. Bu gün kalın şişle örgü yapmak istedim ve araştırma yaparken karşıma bu güzel çalışma çıktı. Selanik örgüsünü biliyorsunuz hem muhteşem gözüküyor. Hem de bitince herkes onu sizden isteyebiliyor.YENİ YALANCI SELANİK ÖRGÜSÜ TARİFİ

İşte bu gün sizlere bu güzel yalancı selanik örgü modelinin nasıl yapıldığını adım adım resimli tarif ve videolu anlatım sunarak paylaşmak istedim. Benim çok işime yaradı ve hemen örgü kazak yapmaya başladım.

Bu tarifi kullanarak çok güzel şiş işi atkı modelleri yapabileceksiniz arkadaşlar. Takıldığınız yer olursa mutlaka videolu anlatımı izleyin. Baştan sona izleyerek kısa sürede atkı modelinizi bitirmeye başlayacaksınız.

Yalancı Selanik Örgü Modeli

Yalancı Selanik Örgü Tekniği

Selanik örgü tekniklerinden de bahsedilen anlatımlı videoda Nako tarafından verilen bir eğitim bilgisi olup, sitelerine ulaşarak yada youtube kanallarından daha birçok çeşit çalışmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yalancı Selanik Örgü Modeli

Yalancı Selanik Resimli Yapılışı

Nako eğitimi olan bu güzel ve eğlenceli çalışmayı istediğiniz renkte yapabilirsiniz arkadaşlar. Anlatımlı atık modellerinin tariflerini de paylaştığımız sitemizde buna benzer birçok güzel çalışma yer alıyor.

Kaynak: Nako

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu