YENİ YANDAN ÖRGÜLÜ SAÇ MODELİ

Yandan örgülü saç nasıl yapılır?

Düğüne giderken kullanacağınız harika bir saç modeliyle birlikteyiz hanımlar. Çok güzel ve değişik bir saç örneği olup, keyifle deneyeceğinizi düşünüyorum.

Yandan örgülü saç yapımı olarak tanımladım. Ama değişik bir adı da olabilir. Yandan balık sırtı saç modeli veya yandan topuz saç örneği olarak da belki başka yerlerde karşılaşabilirsiniz.

Ama yapımı zor değil. Kendi başınıza da yapabilirsiniz. Hemen yapmaya başlasanız tahminen yarım saat içinde bu güzel saç modelini kendinizde uygulamış olacaksınız.

yandan orgulu sac

Yandan örgü saç modeline benzer güzel saç modellerini daha önce de paylaşmıştık. Onları ise saç modelleri kategorisinde bulabilirsiniz. Hatta sizde değişik saç modelleri yapılışı tarifi biliyorsanız? bize gönderebilirsiniz.

Değişik saç modelleri ve farklı gördüğünüz yeni saç örneklerini buldukça yine sizlerin önünüze getirmeye devam edeceğiz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın devamı olan diğer benzer saç modellerinin altta olduğunu belirterek elveda diyoruz.

Güzel saç modeli yapmak için bazen deneme yanılma yoluyla da değişik çalışmalar ortaya çıkarmak mümkün. Bu konuda saçlarını seven hanımların değişik fikirler ortaya çıkarttıklarını biliyoruz. Yeni modellerle görüşmek dileğiyle…

kaynak : https://glaminati.stfi.re/hair-how-to-twisted-side-braid/?sf=eoljykr

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu