YILAN GÜLE DOLANDI MODELİ VİDEOLU ANLATIM

Yılan güle dolandı modeli nasıl yapılır?

Bugün sizlere güzel bir şiş örgüsü modeli göstermek istiyorum. Şiş örgüsü ile yapılan bu modelin adı ise yılan güle dolandı modeli.

Yılan güle dolandı modeli şiş ile örülen değişik ve şık bir model. Modelin yapımı için iyi bir şiş örgüsü bilgisine sahip olmak gerekiyor. Çünkü modelde çok fazla detay var. Siz bu modeli yapmak istiyorsanız eğer bu videoyu tekrar tekrar izleyerek modelin yapılışını en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

yılan gule dolandı

Yılan güle dolandı modeli ince ipler ile yapılması gereken bir örgü işi. Bu örgü modeli için alize ipler tercih edilebilir. Modelin ortaya çıkması için tüysüz ince örgü ipleri tercih edilmelidir.

Modelin yapımı için sizlere gösterdiğim video içerisinde örgü için kullanılması gereken ip ve şiş konusunda detaylı bir bilgi verilmektedir. Burada sizlere sunulan önerileri mutlaka dikkate alın.

Yılan güle dolandı modelini nerelerde kullanabilirsiniz? Yılan güle dolandı modeli ile şal, yazlık bluz veya uzun kollu kışlık bir bluz da yapabilirsiniz. Kışın bluzun altına ince bir penye giyerek kullanabilirsiniz veya mevsimlik bir bluz yapıp bu şekilde kullanabilirsiniz.

Yılan güle dolandı modeli yapımına başlarken ne yapacaksanız buna göre ölçünüzü belirlemeniz lazım. Burada modelin kurulması ile ilgili detaylar ve sayılar veriliyor. Sizde yapacağınız örgü işine göre bu sayıları dikkate alabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=ZusWJ6K1UeQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu