YUMURTA KOLİSİNDEN MİNİK SEPET YAPIMI

Yumurta kolisinden minyatür sepet

Evimizde bulunan yumurta kolisini değerlendirebilir ve harika mutfak süsleri yapabiliriz. Yapımı zor olmayan çalışmayı sevecek ve hatta benzerlerini daha farklı şekilde yapmayı düşüneceksiniz.

Yumurta kolisinden sepet nasıl yapılır demeyin. Çünkü yapılıyor ve gördüğünüz gibi süs amaçlı veya mutfağa sarkaç süs olarak da yapıp kullanabilirsiniz.

Hatta yapıp arkadaşlarınıza hediye edebilir ve onları sevindirebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışma için gerekenler ise ; yumurta kolisinin yuva kısmını kesin, yapıştırıcı, kurdele, kumaş parçası ve makas yeterli olacaktır.

yumurta-kutusundan-mini-sepet

Minyatür sepet yapımında yapılan iş küçük ve zahmet isteyen bir iş olup, sabırlı olmanız da gerekiyor hanımlar. El becerisi olmayan hanımların biraz zorlanacağını da söylemek isterim.

Yaparken keyif alacağınız ve eğleneceğiniz bir minyatür çalışması olduğunu da ifade etmekten mutluluk duyarım. Eve sarkaç süs yapmak isteyenlere de kesinlikle önerdiğim güzel bir çalışma. Kolay gelsin arkadaşlar.

kaynak : https://blupla.com/easy-diy-easter-basket-ideas-for-teens/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YUMURTA KOLİSİNDEN MİNİK SEPET YAPIMI için yorumda bulun

    YUMURTA KOLİSİNDEN MİNİK SEPET YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YUMURTA KOLİSİNDEN MİNİK SEPET YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.