YÜN ÖRGÜ ERKEK BEBEK KAZAK YAPILIŞI

Yün örgüden erkek kazak yapımı

Yün örgüsüyle yapılan bu güzel çalışma yine takipçisi olduğumuz Arzu hanıma ait. Kendisi çok güzel bir çalışma ile tekrar karşımıza çıktı. İki renk yün örgü modeliyle yapacağınız kazak yada yelekleri gözünüzün önüne şöyle bir getirin.

Ama daha çok bebek örgülerinde kullanacağınız bir çalışma ve örnek. Yapımı kolay olup, şişi işi yapılan çalışmayı sizde kolayca zorlanmadan modeli kavrayıp yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar.

Hatta yeni örgüye başlayanlara da bu tür güzel örnekleri tavsiye etmekteyim. Şiş işi yün örgü modelini öğrenerek çok güzel bebek tulumları, süveterler veya kalın kazaklar yapabilirsiniz.

yun-orgu-modeli-yapilisi

Yün örgüsüyle yapılan çalışmaları daha önce de paylaştığımızı söylemeliyim. Hatta benzerleri karşınıza İnternet ortamında çıkacak. Gerçekten güzel çalışmalar ve yapılışını öğrenerek sizde kısa sürede yün örgüsünden kazaklar yapmaya başlayacaksınız.

Yapımı tahmini 3/4 gün sürüyor hanımlar. Şişte iyiyseniz bu süreyi kısaltabilirsiniz. Ama fazla örgü işiyle de haşır neşir olmayın derim. Gözlerinize zararlı. Bu yüzden gözlük kullanın derim.

Yün örgü modeli yapılışı

Örgü modelleri arasında yeni olmayan ve akıllı yün örgü modeli olarak da bilinen güzel bir çalışma. Sizde öğrenerek hemen yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Zor değil izlediğiniz anlatım size ne yapmanız gerektiğini belirtiyor.

Kolayca modeli kavrayıp, çalışmaya başlayabilirsiniz. Erkek bebek örgülerinde kullanabileceğiniz gibi kız bebekler için de çok güzel örgü yelekler yapabilirsiniz hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/user/ArzuSepeti/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YÜN ÖRGÜ ERKEK BEBEK KAZAK YAPILIŞI için yorumda bulun

    YÜN ÖRGÜ ERKEK BEBEK KAZAK YAPILIŞI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YÜN ÖRGÜ ERKEK BEBEK KAZAK YAPILIŞI için ilk yorumu yapabilirsin.