YÜREK YANGINI ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPILIŞI

Yürek yangını örgü modeli

Arzu hanımın en güzel örgülerinden birisindeyiz yine hanımlar. Harika bir örgü modeli ve bu örneği görünce aklıma ilk olarak süveter örgüsü yapmak geldi. Yine hırka yada yelek yapımında da tercih edeceğiniz sıralı motifli güzel bir örgü örneğidir. Anlatımı Türkçe olan çalışmayı inceledikten sonra hemen benim gibi sizde yapmaya karar vereceksiniz hanımlar.

yurek yangini orgu modeli
yurek-yangini-orgu-modeli

Yürek yangını modelini öğrendikten sonra bence ilk yapacağınız örgü kazak olacak veya bebek yeleği yapımında da tercih edebileceğinizi düşünüyorum. Adımları kolay olan çalışmayı şişle yapıyorsunuz. Şiş işi yürek yangını örgü modeli olarak da isim verebileceğimiz tarifi Arzu hanım kendince derlemiş ve anlatımlı olarak sunmuş. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Yürek yangını örgüsü yapımı

Arzu hanımın kanalından esinlendiğimiz en güzel örneklerden birisi olan bu modeli ben ilk gördüğümde daha önce benzeyen sıralı örgü örneği aklıma geldi. O da yine hemen altta karşınıza çıkacak. Örgüler kategorisinde birbirinden güzel ve değişik örgü anlatımları yer alıyor. Hepsi çok güzel ve özellikle de kış ayındayız. Kış ayı için özel atkı tasarımları veya atkı modellerinin nasıl örüleceğini de ele alıyoruz hanımlar.

Bu örneğin yapılışını öğrenerek çok güzel pembe kız atkısı yapabilirsiniz. Yada mavi renk ipler kullanabilir erkek atkısı da örebilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı seveceksiniz. Önerdiğim bir çalışma ve ben şimdi ilk olarak örgü süveter ve sonrasında da kazak örmeye başlayacağım. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu