YUVARLAKLAR TIĞ İŞİ YELEK MODELİ

Yuvarlaklı tığ işinden yelek

Sevda hanımın bu güzel çalışmasını çok beğendik. İlk fırsatta örgü şal modeli yapımında bu örnekli çalışmayı tercih edeceğimizi bildirmek isteriz. Kendisi en güzel örgüleriyle altta kaynak linkine tıkladığınızda karşınıza gelecek kanalında sizlere değişik örgü modelleri ve anlatımlarını sunmaya devam ediyor.YUVARLAKLAR TIĞ İŞİ YELEK MODELİ

Yuvarlak tığ işi yelek modeli olarak isimlendirdiğimiz bu güzel çalışmayı sizde sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Biz örgü şal modeli veya koltuk örtüsü olarak yapmayı planladık. Yapınca resimlerini sosyal medya adresimizden sizlere sunacağız arkadaşlar.

Yuvarlak tığ işinden yelek yapımında zorlanacak bir şey yok. Açıklamalı ve güzel tane tane anlatımı ile Sevda hanımın sesinden bu örgü modelini dinleyebilir ve kolayca modeli kavrayıp, yapmaya başlayabilirsiniz.

Yaparken takıldığınız bir yer olursa yorum yazmaktan çekinmeyin. Bu modeli tığ işi şal, örtü, hırka, yelek ve değişik şekillerde yapabilirsiniz. Anlatımlı olması sayesinde kolayca kavrayacağınız modele hemen başlayabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı tığ işi yelek modeli çalışmasının benzerlerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Onlar da zaten hemen altta karşınıza çıkacak ve inceleyerek sizde aynılarını yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Bu modeli kullanarak yelek yapabilir veya bizim gibi sizde tığ işi şal modeli yapmayı düşünebilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

Vücudumuzun istediği minareller için bize işaretlerinin açıklaması

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu