ZARİF GÖRÜNÜMLÜ YÜREK YANGINI ÖRGÜ MODELİ

Yürek yangını örgü örneği

Değişik örgü örneklerini bulup araştırıp öğrenmeye devam ediyoruz hanımlar. Şiş işi yürek yangını örgüsünü öğrendikten sonra sizde çok güzel kazak modeli veya hırka örnekleri yapabilirsiniz hanımlar.ZARİF GÖRÜNÜMLÜ YÜREK YANGINI ÖRGÜ MODELİ

Anlatımlı çalışmayı bize Arzu hanım aktarıyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Harika çalışmalar ve örgü modellerini bizlere sunuyor. Çok güzel örgü çalışmaları var. Kesinlikle kendisini takip edin derim.

Bu güzel modeli de öğrendikten sonra örgü yelek modeli yapabilirsiniz. Örgü hırka örneği yada değişik örgülerde örneğini beğendiyseniz kullanabilirsiniz. Anlatımlı örgü örneklerine sitemizden sürekli ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı yürek yangın örgüsünü öğrenmek kolay. Modeli kavrayıp hemen örgüyü örmeye başlayabilirsiniz. Şiş işi örgü modelini izledikten sonra güzel örgü çeşitleri yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü kazak yapımında tercih edebilirsiniz.

Anlatımlı örgü işinde tarifi kolayca öğrenip, hemen güzel örgüler hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı öğrendikten sonra şiş işi örgü kalın kazak yapımında mutlaka denemelisiniz.

Yaz geliyor deyip es geçmeyin bence. Bir kenara not alın veya arşivinize ekleyin. Bunu ilerde yapmayı mutlaka isteyeceksiniz. Örgü süveter modelini değişik renklerde kullanabilir ve yapabilirsiniz.

Örgü kazak tariflerinde mutlaka denemenizi istediğim güzel bir çalışma. Bunu öneriyorum ve benzerlerini yapıyorsanız? bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Değişik örgüler yapıyorsanız? gönderebilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UC0EfV15pF3VVIzIUKW-PRug

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu