ZİNCİRLİ AT KUYRUK SAÇ ÖRNEĞİ

Zincirli at kuyruk saç modeli

Değişik bir saç modeliyle birlikteyiz arkadaşlar. Dışarıda işiniz mi var? acil saçınızı güzel bir şekilde yapmanız mı gerekiyor? hiç üzülmeyin bu modeli çok seveceksiniz. Yapımı kolay.

Kardeşinize yaptıracak veya annenizden rica edecek ve hemen yapacaksınız. Zincirli at kuyruğu saç modeli olarak romantik saç modelini isterseniz kuaförünüze de yaptırabilirsiniz.

İnanın bana bu modele uymayacak elbise yok. Özellikle de koyu renk elbiselerin üzerinde şık duracak bir saç modeli olup, kesinlikle denemelisiniz.

Dışarıda işiniz olmasa bile yapıp arkadaşlarınıza yeni saçınızı sergileyebilir ve onlardan puan vermelerini isteyebilirsiniz. Çoğu zaman saç modeli ararız ve bir türlü istediğimiz saç örneğini bulamayız.

Bu modeli yaparken önce zinciri yapıp daha sonra bağlama işlemini yapıyorsunuz. Annenizden rica edebilir ve kısa sürede yaptırabilirsiniz.

Kendiniz de yapabilir ve kısa sürede yapacağınız yeni saç modeliniz ile dışarıda herkesi çatlatabilirsiniz. Yapamam zorlanırım derseniz de bu modeli mutlaka kuaförünüze gösterin saniyeler içinde size yapacaktır.

Değişik saç modelleri arıyordum. Bu güzel örneği görünce hem kendimde denemek istedim. Hem de sizlerin onayına sunmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://estportal.com/pletenie-kosichek-shemyi/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ZİNCİRLİ AT KUYRUK SAÇ ÖRNEĞİ için yorumda bulun

    ZİNCİRLİ AT KUYRUK SAÇ ÖRNEĞİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ZİNCİRLİ AT KUYRUK SAÇ ÖRNEĞİ için ilk yorumu yapabilirsin.