ZİNCİRLİ PASTA DİLİMİ ÖRGÜ MODELİ

Dört mevsim örgü örneği yapılışı

Sevgili hanımlar günümüze güzel bir örgü modeli ile başlamak istedim. Bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgü örneği buruk kalp şiş örgüsü olup, kolayca izleyerek öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz.

Sevda hanım bu güzel çalışmayı bize şiş işi kolay yapabilmemiz için güzelce tarif etmiş. Şiş işi pizza parça örneği olarak da tanımladığım bu güzel çalışmayı dört mevsim örgüsü olarak önümüze getiriyor.

Anlatımlı üçgen örgü modeli olarak da buna benzer bir çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Güzel bir çalışma ve anlatımlı örgüyü kolayca kavrayabilir ve değişik örgülerde de kullanabilirsiniz.

pizza dilimli orgu

Dört mevsim örneği olarak bu modeli izleyeceğiniz anlatımlı videodan öğrenerek kısa sürede modeli kavrayıp, kısa sürede şiş işi örgüyü kolayca yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmada tek renk kullanılmış.

Pasta dilimli örgüye başladıktan sonra güzel şal modeli yapabilirsiniz. Örgü işi hırka modeli yapabilirsiniz. Anlatımlı bu güzel çalışmayı kendinize veya arkadaşınıza hediyelik olarak da yapabilirsiniz.

Pasta dilimli örgü yapımı

Pasta dilimli gözüktüğü için bu güzel çalışmayı öğrendikten sonra bebek örgülerinde de kullanmanızı öneriyorum. Kahverengi örgü modeli de yaparak çocuk örgüleri hazırlayabilirsiniz. Anlatımlı örgüleri yapmaya başlayarak sizde kendinize veya sevdiklerinize örgüler hazırlayabilirsiniz.

Güzel örgü modelleri için araştırmalarıma devam ediyorum. Zaman zaman Sevda hanımı da takip ediyorum gerçekten güzel örgü örnekleri paylaşıyor. Anlatımlı örgü çeşitlerini yeni örgüye başlayanlara da önerin derim. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCpZjSCxQ14ooXxGpmR_tjoQ

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

blank

Benzer Haberler

2 Yorum

  1. uzun zamandır bu tür bir örgü örneği arıyordum gerçekten teşekkürler nimet hanımcım.

  2. pasta dilimi gibi olmasını sevdiğim için çok güzel bir örgü yelek yapılacağını düşünüyorum menkıbe hanımcım. siz ne örmeyi düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu